Firmy a řemeslníci

Podívejte se na firmy, živnostníky, řemeslníky, kteří půdobí v Krásné Lípě a okolí. I na malém městě se dá podnikat. 

Privát Krásná Lípa

Privát U Šedivých je umístění v centru města Krásná Lípa.  V přízemí domu je Chodská pekárna, takže o čerstvé rohlíky bude postaráno. Privát (samostatný apartmán) je rozdělen na samostatný pokoj (2 postele), spojený pokoj s obývacím pokojem (3 postele), obývací pokoj (1 postel, tv), kuchyň, koupelna (1 umyvadlo, wc, vana).  Starší historický nábytek. K dispozici je wifi a je možné objednat snídani. Vhodné pro rodiny s dětmi.

Chalupa Vlčí Hora

Podstávková chalupa  v obci  Vlčí Hora (5 km od Krásné Lípy) na samotě u lesa.  V přízemí chalupy je obývací místnost  s krbovými kamny a TV, plně vybavená kuchyňka (lednice, el. sporák, mikrovlnka, varná konvice, nádobí) a koupelna (sprchový kout a WC). V patře je větší ložnice (4 lůžka), malá ložnice (dvoulůžko) a v podkrovním prostoru mezi ložnicemi je posezení a podkrovní lůžko. Maximální kapacita je 7 osob.

Chodská pekárna U Šedivých

Rodinná pekárna a prodejna sladkého i slaného pečiva. Pečeme: Škvarkové placky, Koláče a plněné šátečky, Pšenično-žitný a špaldový chléb, .... Můžete u nás posedět a dát si kávu či čaj.

tel.: 736 752 551, 602 112 946, 739 744 189 

Adresa: Křinické nám. 15/17, 407 46 Krásná Lípa

Otevírací doba: Po-Pá 6.00-16.00, So 7.00 - 11.00

Eoné kosmetika

Eoné kosmetika je malá rodinná  firma která ručně vyrábí přírodní kosmetiku. Při výrobě používá nejlepších rostlinné oleje, většinou lisované za studena a v BIO kvalitě. 

Některé výrobky jsou zařazeny do regionálních výrobků Českého Švýcarska.

Výrobky je možné zakoupit v Informačním cestru v Krásné Lípě nebo přímo v laboratoři na adrese Čelakovského 593/5 (800 metrů směrem na Kyjov z náměstí v Krásné Lípě)